Про нашу компанію
Про нас

"ЦМСЕ" Євросерт "-

професійна організація з міжнародної сертифікації та оцінки відповідності.

"ЦМСЕ" Євросерт "- має партнерсіке відносини з Національним агентством акредитації України. Уповноважені в сфері ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 27001.

Наші фахівці - провідні фахівці та аудитори з європейської та української акредитацією, головні аудитори, кандидати та доктори наук з досвідом роботи 20 років в системі Технічного Регулювання

(Держспоживстандарту) і сучасною європейською системою оцінки відповідності.

"ЦМСЕ" Євросерт "є уповноваженим органом у сертифікації паливно-енергетичних комплексів України згідно Всеукраїнського Енергетичного комітету.

Ми офіційний представник:

ЦГЗ "Газпромсерт" НП "Національний інститут нафти і газу"

ЗАТ "Енсертіко" Центральний орган сертифікації енергетики Росії

"DetNorskeVeritas" Міжнародне сертифікаційне суспільство

ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство" ТЮФ Норд-ДІЕКС "

Наші цілі - Сприяння стабільної та результативної роботи підприємств, що працюють в енергетичній галузі шляхом сертифікації продукції та систем управління даних підприємств, в тому числі і компаній, що надають послуги або постачають продукцію для енергетичної галузі.

З 2009 року була розширена сфера діяльності компанії, а саме:

- Організовано роботи з надання послуг з СЕ-маркування.

Політика "ЦМСЕ" Євросерт "

Керівництво "ЦМСЕ" Євросерт "усвідомлює важливість підтримки відповідності міжнародним стандартам продукції і послуг, які надає енергетична галузь підприємствам промисловості і населенню і бере на себе відповідальність за дотримання відповідних вимог міжнародних стандартів при виконанні сертифікаційної діяльності. Діяльність" ЦМСЕ "Євросерт" базується на принципах прозорості і відкритості для всіх зацікавлених сторін. Ми поважаємо наших клієнтів і прагнемо створювати гармонійні відносини для підвищення рівня менеджменту в головних напрямках їх діяльності. Ми зобов'язуємося постійно підвищувати результативність своєї діяльності, встановлювати, аналізувати і періодично переглядати свої цілі.

Директор "ЦМСЕ" Євросерт "

Ю. І. Зубенко

Заповніть заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом