Сертифікація пелет
і паливних брикетів
СЕРТИФІКАЦІЯ (від лат. Sertifico - засвідчую) 1) об'єктивне і незалежне підтвердження відповідності характеристик продукції або послуг встановленим вимогам; 2) процедура отримання сертифіката.

Пелети / Брикети - проводимо лабораторні дослідження якісних показників, визначаємо: теплотворність, зольність, щільність, вологість, стираність, вміст хімічних речовин, за вітчизняними та європейськими методиками.

Для проведення випробувань Вам необхідно вислати нам на електронну пошту: ukrenergosert@ukr.net копії таких документів:

Заповненої ЗАЯВКИ, свідоцтва ПДВ або свідоцтва про реєстрацію для НЕ платників ПДВ.

У відповідь ми надішлемо рахунок на оплату випробувань.

Ціна проведення випробувань пелет або брикет - 2990 Грн (Без ПДВ).

За результатами випробувань виписується сертифікат на українській мові.

За бажанням замовника сертифікати виписуються і на інших мовах, вартість кожного додаткового перекладу сертифіката становить 200,00 Грн (Без ПДВ).

При цьому в заявці необхідно вказати коректне написання, назви Вашої організації і її адреса, на бажаному іноземною мовою.

Завантажити заявку - пелети

Зразки в кількості 3 кг, щільно і герметично упакувати в відправлення, а також оригінал заявки! (Вкласти в зразки), висилати за адресою:

м.Київ, Нова Пошта поштомат № 3021, 3069 якщо не працюють почтамати то відправляти на відділення Нової Пошти № 178 одержувач: УЦМСЕ "Укренергосерт".

Оплата за рахунок відправника.

Після відправки повідомте номер накладної на електронну адресу ukrenergosert@ukr.net або СМС на мобільний телефон № 050 3510028

ВАЖЛИВО: при відправці вказувати одержувача саме УЦМСЕ "Укренергосерт", т.: 050 3510028.

Коректне виконання умов відправки допоможе нам швидше отримати Ваше відправлення, обробити його і вислати результати за вказаною в заявці адресою.

Проведення лабораторних випробувань проб проводиться тільки після надходження оплати. Якщо протягом 21-го календарного дня після надходження зразків оплата не надходить, зразки утилізуються.

Звертаємо увагу, отримання інформації про протокол буде здійснюватися з 17.00 до 18.00.

Переконливе прохання вказувати адресу одержувача повністю. Місто ПІБ або назва компанії. адреса уважно з усіма даними. У разі помилок або недостатньої інформації відправка документів може відкладатися.

Якщо після отримання в електронному вигляді документу не буде вказана адреса одержувача ми змушені будемо відправляти на юридичну адресу замовника в наступному місяці.

Переконливе прохання після відправки зразків на Нову пошту висилати номер декларації. Якщо немає декларації з зразком можуть виникати проблеми на Новій пошті. Зверніть на це увагу.

Акти виконаних робіт видаються після формування до 6 числа наступного місяця. Просимо дзвонити з цього питання нам.

Всі документи акти і т.д. відправляти за адресою Київ Боженка 83 №378 одержувач УКРЕНЕРГОСЕРТ.

Ми працюємо по буднях з 09:00 до 18:00.
Заповніть заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом